26 квітня 2023р. у КЗ»ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ» було проведено виховний захід «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять» до Дня Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф з метою поглиблення знань учнів, спрямованих на вивчення відомостей про ядерну катастрофу, збереження історичної пам’яті, а також виховання особистої стурбованості за все, що відбувається навколо. Захід був покликаний сприймати чужу біду, чужий біль, як свої власні, виховувати пошану до подвигу українського народу.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343191778_1007203196932508_2770689655399447150_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=oOmUsonPiVwAX87RXns&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDal8_CvoGfLtKqc980tT65mEm2wItSdvNAG1AGt-OSzw&oe=646EAAA2)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343316289_210098885095470_1970389536581716338_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=vm8ipfebV3gAX_sctFP&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDzjFXiIIDZq8eGxGg1R9nG0LR8OJXvL0-IyPbGUzL4IQ&oe=646E49BE)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343323486_789503549248867_1439649541557026668_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=6jvK32HZhJMAX_yHLCc&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDASq7TfasMMS9XsWoyhNNKKBXIloMCDZ3GH4Rgx5V6LA&oe=646FD3A5)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343213560_619683509731048_4122623976832212694_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=xwbU_I_R6TAAX--bKJG&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAIpzDgeKLYyy5-pmq-TAMEkkTJTR4Q-Mw6gQCcA4PoPQ&oe=646E9BBA)