Вшановуючи пам’ять та віддаючи шану загиблому герою — Олександру Чередніченку, сьогодні разом з майором Євгеном Весельським мали за честь передати мамі Олександра — Валентині, — орден «За мужність».
Герой посмертно нагороджений орденом за відвагу, хоробрість і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.
Слава нашим Героям!
Слава ЗСУ!
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2023/05/332288706_934065064288710_5699576872623566699_n-1283x1500.jpg)