1 вересня 2021 року у КЗ «ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ» традиційно, по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового 2021 — 2022 навчального року.
День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00223.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00209.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00211.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00212.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00213.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00214.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00215.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00216.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00217.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00219.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00225.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00228.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00233.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00237.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00238.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00241.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00242.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00246.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00252.jpg)
![](http://trs-school.online/wp-content/uploads/2021/09/DSC00257.jpg)