Традиція створення писанок давня і має глибокий естетичний і сакральний зміст. Із таким видом мистецтва у КЗ» ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ» ознайомлює дітей учителька української мови та літератури, мистецтва Біліченко Олена Григорівна. Незважаючи на зміни традицій, Великодня писанка дійшла до наших днів і продовжує набувати нові форми, не гублячи при цьому свого глибокого змісту. Сьогодні це мистецтво переживає своєрідний «ренесанс». Нові фарби, нові техніки та матеріали — усе це збагачує багатовікові традиції. У ліцеї писанкарство збереглося і розвивається завдяки проведенням майстер-класів і виставок. Сьогодні відбувся майстер-клас
» Писанка — символ України «.
Біліченко О. Г. навчає ліцеїстів створювати крапанки, мальованки, драпанки;вдається до різноманітних творчих експериментів, заснованих на поєднанні малюнка; викладає орнамент з бісеру, ниток; поєднує народні символи (писанка-мотанка).
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/341019556_1684018252057766_6420001555063445518_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=R42NnUqs36YAX-yJQMu&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAo6oG7JxGKzzGDNpz0oFIV2dlTPNnMKEHcsMArK1-3vw&oe=646F5477)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/341271880_190483353314939_7382802124339850938_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=p6cwhCGu4IIAX_eRRCW&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDqx2YqAROPoNmcIKzNFp71xv8hhsTtzaH7MvbwPeRaPg&oe=646FD5F3)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340948181_170483245519188_37076276884280719_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=y9xQu-_VqHcAX-80Mmg&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBc1WKH1-8PfieGJrixM_yAFQjNluumRF5kqz5hU4HxwQ&oe=646F6FC4)