У КЗ»ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ»
пройшли тематичні заходи у межах медійної кампанії #МістаГероїв, спрямовані на привернення уваги ліцеїстів до героїчних подій українського народу. Основний наратив: усі міста — міста Героїв, як деокуповані та прифронтові, так і ті, які знаходяться в тилу.
Учні повинні знати подвиг, масовий героїзм та стійкість народу, виявлених у захисті своїх міст і сіл під час відсічі збройної агресії рашистів проти України.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340964839_951240106306942_7863037226603088657_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=eSoIC_G4z-0AX82QKwI&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAEAs0r_wuUYU0J3enDILMkptbdT4HCl8G0C_8t4rmhqQ&oe=646F6D2F)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340136231_902544370976720_3340239470298470101_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=xLfmiQ3LVu4AX_vHBDX&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAQCs3Z3_wxaO0Oa-i1rcFWs1wnQkXMBozecIYdvwoKyw&oe=646E04C5)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340643134_1689831374798326_8400159718750294726_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=ehOpk2b2RewAX85AsDY&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBJuEhGVdskboEjTHxEcXfwIIT4ql2MDDoBM6jsNB8kjQ&oe=646E891A)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340988556_942358143453361_4184534845950528404_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=ocM_KcL2H64AX9VxUTp&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCLkZVYLKmPvyNz-eEkoi4E-CuyiZNGYziARi2oILp1wA&oe=646E0EAB)